Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Styrelse
Lund Giants styrelse väljs av föreningens medlemmar på Årsmötet, föreningens högsta beslutande organ. Styrelsens uppgift är att verkställa de beslut om föreningens verksamhet som Årsmötet beslutat. Vill ni komma i kontakt med styrelsen nås samtliga ledamöter på e-postadressen styrelse@lundgiants.se. För kontakt med enskilda ledamöter, se nedan.
Kristoffer Wigren
Ordförande
070-630 50 71
kristoffer.wigren@lundgiants.se

Anna Klinteberg
Vice Ordförande, AU Utbildning
anna.klinteberg@lundgiants.se
Daniel Fransson
AU Senior & Junior
daniel.fransson@lundgiants.se
Jonas Alm
AU Hockey B-A/U16E
jonas.alm@lundgiants.se
Joakim Wigren
Ungdom HS-U10, HS-D
073-434 12 41
joakim.wigren@lundgiants.se
Anders Thomsson
AU Kiosk & Uthyrning, AU Administration
073-838 87 88
anders.thomsson@lundgiants.se
Fredrik Malm
AU Material
fredrik.malm@lundgiants.se
Evelina Hedskog
AU Marknad
evelina.hedskog@lundgiants.se

Veronico Peña

AU Marknad

nico.pena@lundgiants.se



 
HUVUDSPONSOR
DIAMANTSPONSORER
GULDSPONSORER
SILVERSPONSORER
BRONSSPONSOR
Materialleverantörer
 
 
SNABBLÄNKAR