Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Styrelse
Lund Giants styrelse väljs av föreningens medlemmar på Årsmötet, föreningens högsta beslutande organ. Styrelsens uppgift är att verkställa de beslut om föreningens verksamhet som Årsmötet beslutat. Vill ni komma i kontakt med styrelsen nås samtliga ledamöter på e-postadressen styrelse@lundgiants.se. För kontakt med enskilda ledamöter, se nedan.
Anders Thomsson
Ordförande
072-3119300
anders.thomsson@lundgiants.se
Anna Klinteberg
Vice Ordförande
anna.klinteberg@lundgiants.se
Daniel Fransson
Ledamot
daniel.fransson@lundgiants.se
Fredrik Malm
Ledamot
fredrik.malm@lundgiants.se

Daniel Andersson

Ledamot
daniel.andersson@lundgiants.se

Veronico Peña

Ledamot

nico.pena@lundgiants.se



Henrik Eriksson
Suppleant
henrik.eriksson@lundgiants.se
Jonas Alm
Suppleant
jonas.alm@lundgiants.se
 
HUVUDSPONSOR
DIAMANTSPONSORER
GULDSPONSORER
SILVERSPONSORER
Materialleverantörer
 
 
SNABBLÄNKAR